Manisa Teknik Bakım Servisi

HİZMETİNİZDEYİZ

Beyaz Eşya ürünleri, klima ve kombi ürünlerinin, uzun süreli kullanımlarda arızalar çıkarması kaçınılmazdır. Ancak bu istenmeyen durum düzenli bakımlarla kolaylıkla aşılabilir. Bizler, Manisa Teknik Bakım Servisini kurarken vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını düşünerek detaylı araştırmalar ve incelemelerde bulunduk. Manisa Teknik Bakım Servisi olarak Beyaz eşya, klima ve kombi kullanım alışkanlıkları, kullanım hataları ve tamir-bakım süreçlerini anlayarak bilinçli hizmet politikaları oluşturduk.

      Manisa Teknik Bakım Servisi, birçok markanın servisi olarak hızlı, yerinde ve uygun bütçeli bakım hizmetlerini sunarak mağduriyetleri çözmeyi amaçlayan bir markadır. Kombi ve Klima tamir-bakım hizmetlerimizin yanı sıra Beyaz Eşya, tamir-bakım hizmetlerimizde sadece müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Manisa Teknik Bakım Servisinin aynı gün içinde mobil ekipleri ile yerinde gerçekleştirdiği birçok ayrıntılı hizmeti bulunmaktadır.

      Manisa Teknik Bakım Servisi, aynı zamanda Türkiye çapında hizmetlerinde beyaz eşya, kombi ve klimaların tamiri ile periyodik bakım hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. Manisa Teknik Bakım Servisi çalışanları nazik ve tam zamanında hizmet prensipleriyle ülkemizde örnek gösterilen başarılı hizmetlere imza atmaktadır. Gün içerisinde aksaklık yapan ya da çalışmayan beyaz eşya, kombi ve klimaların acil bakımlarıyla ilgilenen Manisa Teknik Bakım Servisi personeli garantili yedek parçaları temin ederek cihazlarınızın ömrünü uzatmak amacıyla eğitilirler.

       Manisa Teknik Bakım Servisi kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla dünya markalarının tamiri için en son teknolojik gelişmeleri takip eden bir kuruluştur. Beyaz eşyaların, kombilerin ve klimaların arızalarında gönül rahatlığıyla, Manisa Teknik Bakım Servisi‘nin 444 6 422 numaralı telefonunu Türkiye’nin her noktasından arayabilirsiniz. Manisa Teknik Bakım Servisi, gerekli olduğu durumlarda parça değişimi konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Orijinal yedek parçaların temini ve montajı gibi aşamalarda her adım için müşteri onayını mutlaka alan Manisa Teknik Bakım Servisi, cihazlarınızın ömrünü uzatmak amacıyla çalışmaktadır.

Teknik bakım, tamirat ve parça değişimi konularında titizlikle çalışan Manisa Teknik Bakım Servisi, tamamı diplomalı servis personeline sistemli eğitimler vererek, onların bilgilerini güncellemelerini sağlamaktadır. Hijyen şartları, nezaket, hitabet ve bilinçli tamirat konularında sürekli eğitilen Manisa Teknik Bakım Servis kuruluşu çalışanları Manisa’ya yakışan, nitelikli ve kurumsal bir şirketi temsil ettiklerinin bilincindedir.

“Yüzdeyüz Güvence” hedefiyle çalışan Manisa Teknik Bakım Servisi teknik araçlarıyla günün her saatinde, yerinde tamir-bakım-parça değişimi hizmetleri sunabilmektedir. Bir telefon kadar yakın olduğumuz müşterilerimiz bize 0 850 840 66 88 – 444 6 422 numaralı telefonlarımızdan ya da www.teknikservisturkiye.net adresli web sayfamızdan ulaşarak randevu alabilirler.

İletişim

444 6 422

0 850 840 66 88

Teknik Bakım Servisi olarak, beyaz eşya, kombi ve klimaların her ayrıntısına vakıf olan firmamız hassas tamir hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Çağımızın en değerli hazinesi olan “zaman” konusunda titiz davranan Teknik Bakım Servisimizin çalışanları, müşterilerimizle nezaket kuralları çerçevesinde, sağlıklı iletişim kurarak beyaz eşya, kombi ve klima sahiplerini yerinde ve zamanında hizmet ile takdir toplamaktadır.