İzmit Viessmann Servisi

By teknikservisnet | Viessmann Servisi | No Comments

İzmit Viessmann Servisi

İzmit Viessmann Servisi

Yuvaların, ofislerin, okulların, hastanelerin ya da fabrikaların sıcak kalabilmesi için ‘sürekli güncellenen teknoloji anlayışı’ kuruluşumuzu hep yeni ve hep göreve hazır tutuyor. İzmit servisi Viessmann, hassas ürünler için profesyonel bakım hizmetleri sunmaktadır. Viessmann İzmit servisi olarak; kombilerin termostat ayarlarından su basıncı kontrollerine, boru ve sızdırmazlık kontrollerinden sıcaklık ayarlama tetkiklerine kadar birçok önemli ayrıntıyı raporlayarak izlemekteyiz. Viessmann İzmit servisi kentin her noktasına kısa sürede ulaşarak sorunları yerinde çözmektedir. Pratik kullanımı sağlayabilmek amacıyla, olası parça değişimi periyodlarını düzenli olarak takip eden İzmit Bakım servisi, her müşterinin dosyalarından zamanı gelen Viessmann kombi bakımlarını yapabilmektedir.

Kış aylarında yoğun olarak kullanılan Viessmann kombilerinin yanı sıra yaz aylarında da sıkça kullanılan Viessmann klimalar için kaliteli tamir ve bakım hizmetleri İzmit Viessmann servisi tarafından verilebilmektedir. Viessmann klima servisi olarak, bunaltıcı sıcaklar ile birlikte uzun süreli çalıştırılan Viessmann klimaların parça değişimi, temizlik ve tamirat işleri de yoğunluk kazanmaktadır. Tüketicilere, İzmit Viessmann klima servisi olarak hizmet sunan kuruluşumuz, bilgilendirme ve doğru kullanım konularında müşterilerini bilinçlendirici çalışmalar yapmaktadır.

Klima servisi Viessmann İzmit’da, elektronik klimaların her ayrıntısına vakıf olan firmamız hassas tamir hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Çağımızın en değerli hazinesi olan “zaman” konusunda titiz davranan İzmit Viessmann servisi çalışanları, müşterilerimizle nezaket kuralları çerçevesinde, sağlıklı iletişim kurarak İzmit Viessmann klima sahiplerini yerinde ve zamanında hizmet ile takdir toplamaktadır.

Viessmann İzmit servisi olarak sorumluluklarının bilincinde olan kuruluşumuz, Viessmann kombi servisi ve Viessmann klima servisi hizmetlerinde, özellikle tamir, bakım ya da parça değişimi hizmetlerini gerçekleştirmeden önce kesinlikle müşteri onayı almadan harekete geçmemektedir. İzmit Viessmann servisinin, bireysel kombi ve klima ya da kurumsal kombi ve klima ‘tamir-bakım-parça değişimi hizmetlerini www.teknikservisturkiye.netwww.teknikservisturkiye.netwww.teknikservisturkiye.org adresli web sitelerimizden takip edebilir ya da randevu başvurusu yapabilirsiniz.

İletişim

444 6 422

0 850 840 66 88

0 262 226 75 98

Klima Servisi olarak, elektronik klimaların her ayrıntısına vakıf olan firmamız hassas tamir hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Çağımızın en değerli hazinesi olan “zaman” konusunda titiz davranan Teknik Bakım Servisimizin çalışanları, müşterilerimizle nezaket kuralları çerçevesinde, sağlıklı iletişim kurarak klima ve kombi sahiplerini yerinde ve zamanında hizmet ile takdir toplamaktadır.

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,
Leave a Comment