Kayseri Klima Servisi

HİZMETİNİZDEYİZ

Klima ürünlerinin, uzun süreli kullanımlarda arızalar çıkarması kaçınılmazdır. Ancak bu istenmeyen durum düzenli bakımlarla kolaylıkla aşılabilir. Bizler, Kayseri Klima Servisini kurarken vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını düşünerek detaylı araştırmalar ve incelemelerde bulunduk. Kayseri Klima Servisi olarak klima kullanım alışkanlıkları, kullanım hataları ve tamir-bakım süreçlerini anlayarak bilinçli hizmet politikaları oluşturduk.

Kayseri Klima Servisi, birçok markanın servisi olarak hızlı, yerinde ve uygun bütçeli bakım hizmetlerini sunarak mağduriyetleri çözmeyi amaçlayan bir markadır. Klima tamir-bakım hizmetlerimizin yanı sıra hizmetlerimizde sadece müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Kayseri Klima Servisinin aynı gün içinde mobil ekipleri ile yerinde gerçekleştirdiği birçok ayrıntılı hizmeti bulunmaktadır.

Kayseri Klima Servisi, aynı zamanda Türkiye çapında hizmetlerinde klimaların tamiri ile periyodik bakım hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. Kayseri Klima Servisi çalışanları nazik ve tam zamanında hizmet prensipleriyle ülkemizde örnek gösterilen başarılı hizmetlere imza atmaktadır. Gün içerisinde aksaklık yapan ya da çalışmayan klimaların acil bakımlarıyla ilgilenen Kayseri Klima Servisi personeli garantili yedek parçaları temin ederek cihazlarınızın ömrünü uzatmak amacıyla eğitilirler.

Kayseri Klima Servisi kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla dünya markalarının tamiri için en son teknolojik gelişmeleri takip eden bir kuruluştur. Klimaların arızalarında gönül rahatlığıyla, Kayseri Klima Servisi‘nin 444 6 422 numaralı telefonunu Türkiye’nin her noktasından arayabilirsiniz. Kayseri Klima Servisi, gerekli olduğu durumlarda parça değişimi konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Orijinal yedek parçaların temini ve montajı gibi aşamalarda her adım için müşteri onayını mutlaka alan Kayseri Klima Servisi, cihazlarınızın ömrünü uzatmak amacıyla çalışmaktadır.

Klima bakım, tamirat ve parça değişimi konularında titizlikle çalışan Kayseri Klima Servisi, tamamı diplomalı servis personeline sistemli eğitimler vererek, onların bilgilerini güncellemelerini sağlamaktadır. Hijyen şartları, nezaket, hitabet ve bilinçli tamirat konularında sürekli eğitilen Kayseri Klima Servis kuruluşu çalışanları Kayseri’ya yakışan, nitelikli ve kurumsal bir şirketi temsil ettiklerinin bilincindedir.

“Yüzdeyüz Güvence” hedefiyle çalışan Kayseri Klima Servisi teknik araçlarıyla günün her saatinde, yerinde tamir-bakım-parça değişimi hizmetleri sunabilmektedir.

İletişim

444 6 422

0 850 840 66 88

Klima Servisi olarak, elektronik klimaların her ayrıntısına vakıf olan firmamız hassas tamir hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Çağımızın en değerli hazinesi olan “zaman” konusunda titiz davranan Teknik Bakım Servisimizin çalışanları, müşterilerimizle nezaket kuralları çerçevesinde, sağlıklı iletişim kurarak klima sahiplerini yerinde ve zamanında hizmet ile takdir toplamaktadır.