KOMBİ TEKNİK BAKIM SERVİSİ

HİZMETİNİZDEYİZ

Kombi Teknik Bakım servisi göreve hazır

Kombi Teknik Bakım Servisi çok tercih edilen markaların kombi bakım-tamir-parça değişimi hizmetleriyle “sınırsız müşteri memnuniyeti” ilkesini benimsiyor. Yuvaların temel ihtiyaçlarından olan “iklimlendirme” alanındaki, tüm kombiler kuruluşumuza emanet. Kombi Teknik Bakım servisi olarak kaliteli hizmet sunan şirketimiz, acil tamir ihtiyaçlarından periyodik bakımlara ve parça değişimi hizmetlerine kadar ayrıntılı destek sağlamaktadır.

Sıcacık evlerin sıcak kalabilmesi için ‘sürekli güncellenen teknoloji anlayışı’ kuruluşumuzu hep yeni ve hep göreve hazır tutuyor. Kombi Teknik Bakım servisi, hassas ürünler için profesyonel bakım hizmetleri sunmaktadır. Kombi Teknik Bakım servisi olarak; kombilerin termostat ayarlarından su basıncı kontrollerine, boru ve sızdırmazlık kontrollerinden sıcaklık ayarlama tetkiklerine kadar birçok önemli ayrıntıyı raporlayarak izlemekteyiz.

Kombi Teknik Bakım servisi olarak çalışmalarında, kombi yazılım güncelleme, periyodik kombi bakımı gibi hizmetleri kısa sürede tamamlayabilen kuruluşumuz çalışanları randevulara tam zamanında riayet eden anlayışa sahiptir. Kombi Teknik Bakım servisi olarak, özellikle sipariş edilmesi gereken yedek parçaların temini konusunda tamamen müşteri onayını baz alarak çalışmak öncelikli ilkemizdir.

Kombi Teknik Bakım servisi olarak hizmetlerini çeşitlendiren Kombi Teknik Bakım servisi hayati önem taşıyan tüm kombileri için bakım-tamir-parça değişimi işlemlerini tam kapasiteli gerçekleştirebilmektedir. Bütün incelikleriyle kombi cihazlarının elektronik ve mekanik parçalarının işleyişinde bir güven noktası olan Kombi Teknik Bakım servisi, tüketicilerin konforu için çalışmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını yürüten Kombi Teknik Bakım servisi istediğiniz zaman yanınızda.

İletişim

444 6 422

0 850 840 66 88

Teknik Bakım Servisi olarak, kombilerin her ayrıntısına vakıf olan firmamız hassas tamir hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Çağımızın en değerli hazinesi olan “zaman” konusunda titiz davranan Teknik Bakım Servisimizin çalışanları, müşterilerimizle nezaket kuralları çerçevesinde, sağlıklı iletişim kurarak kombi sahiplerini yerinde ve zamanında hizmet ile takdir toplamaktadır.